Zpovědníček 1

04.04.2016 22:48

Bojuju s jarní únavou.

Piju ozdravné a zeštíhlující nápoje, čistím si tělo a mysl udržuju veselou a povznášející. Jde mi to ztěžka, protože mě štve celý svět.

Jednou jsem někde četla a myslím si to taky, že člověk se cítí lépe a svěží, když se pročistí a zhubne. Logicky to z toho vyplývá. Tak jsem opět začala huntovat své tělo i mysl. Tělo odpornými letkvary a mysl pozitivním myšlením. Stejně, jako každý rok, když začnou kvést jívy! Prostě si nedám pokoj! :)

Nápoj se kterým shodíte i 7 kg za týden a pročistíte si játra. To hlásá nadšený nadpis článku na internetu. (internet - studnice všech mouder a mého vědění) :)

Cesta ke zdravému a štíhlému tělu vede přes správnou výživu a detoxikaci. V našem organismu se mohou hromadit škodlivé látky a toxiny, proto je důležité čas od času dopřát tělu očistu. Mám pro vás proto recept na doslova zázračný nápoj, který vám pročistí játra a obecně celý organismus a jako vítaný vedlejší efekt ještě zhubnete nějaké to kilo. Článek radostně sděluje čtenářům, že už do tří dnů pocítí pozitivní výsledky.

Co budete potřebovat:

  • 3 citrony (bez kůry)
  • 1 sklenici nasekané petržele ( jenom nať, listy jsou příliš aromatické)
  • 5 stébel řapíkatého celeru
  • 6 sklenic vody

Postup:

Vložte do mixéru nakrájené citrony, petržel a celer. Vše dobře rozmixujte. Pak přilijte vodu a znovu promixujte. Nápoj uskladňujte v ledničce po dobu maximálně 24 hodin.

No, chutná to skvěle. S panáčkem slivovice. :) Bez ní už méně a na mě to působí projímavě. Asi proto se z toho i hubne. :)

Užívání:

Konzumujte 2 sklenice nápoje 3 krát denně na prázdný žaludek. Alespoň 15 minut po užití nic nejezte.

Proceduru proveďte i během následujících 2 dnů. Pak si udělejte pauzu na 7 až 10 dní a následně po této době si celou kúru znovu zopakujte. Během kúry se vyhýbejte těžkým jídlům. Abyste podpořili procesy detoxikace a hubnutí, upřednostněte raději lehčí jídla.

Tak - dobrou chuť a dobré zažívání! :)

                                          

Jaro - čas na detoxikaci organismu

Detoxikace bylinkami je velmi účinná a také levná.  Je to přírodní cesta k ozdravení celého těla i mysli. Používejte tato koření a váš organismus vám bude vděčný.  Očista střev je nejdůležitější k ozdravení.

Hřebíček

Hřebíček s kořeněnou a trochu nahořklou chutí můžete použít jak k slaným, tak i k sladkým jídlům a kromě své pikantní chutě má i velké množství léčivých účinků. Usnadňuje trávení, pomůže pročistit střevní systém, má antibakteriální a protizánětlivý účinek a také účinně přispívají i k čištění krve.

Muškátový oříšek

Muškátový oříšek kořenité chuti je nejlepší přidávat do jídla čerstvě nastrouhaný. K ovoci nebo přidaný do koktejlů povzbuzuje, osvěžuje a je skvělým lékem na trávicí těžkosti a střevní problémy. Při jeho použití dávejte pozor, protože u citlivých osob může vyvolat alergickou reakci!

Kurkuma

Úžasná, žlutá kurkuma je vynikajícím kořením, pokud chcete dodat zelenině nebo polévkám trochu pikantní chuti. Je silně močopudná a díky schopnosti čistit krev je velmi účinná na pročištění celého organismu.

Nové koření

Nové koření, které objevil Kryštof Kolumbus, je skvělým pikantním kořením do různých omáček. Jeho vůně připomíná současně hřebíček, pepř a skořici. Nové koření podporuje metabolismus, detoxikuje, zlepšuje trávení, ale je třeba ho konzumovat opatrně, abyste předešli pálení žáhy!

zdroj/ internet/ Natura Swiss

Věnujte se více sobě a sobě navzájem. Otevřete svá srdce.

Zpovědníček 1

17.05.2016 23:06
Navštívila jsem Majáles v našem městečku a zavzpomínala s nostalgií na jaro roku ..79 :) Vzpomínala jsem na vlahé jarní večery, vonící mládím, touhami a studentskou láskou. Oslavy Majálesu se konaly ve stejném parku a na stejném pódiu, jako kdysi před lety. Kdy jsem já, jako děvčátko v "poupěti",...

Zpovědníček 1

28.06.2016 16:34
Já na ně moc nevěřím, ale ráda je čtu.           A ráda pozoruju lidi narozené podle různých znamení zvěrokruhu. Nevěřím těm předpovědím, ale věřím vykreslení jejich povahy i charakteru a vlastností. Tady mám jeden velmi povedený popis osobností...
06.03.2017 20:51
                              Je opět jaro.       Čas příslibu nového života. Čas radosti, pracovní a tvůrčí činnosti. Jaro...
01.07.2017 10:33
Žiju a vstřebávám krásu kolem sebe. Vnímám léto všemi svými smysly a děkuju za každé dobré ráno, které přijde a nabízí krásný den. Nemusí zrovna svítit slunce, máme - li ho v sobě.  I déšť může být krásný, protože je ho třeba, stejně tak, jako slzí, které spláchnou špínu z naší duše. Tak...
13.08.2017 14:03
Karel Popek  sdílel názor ve skupině  "Duchovní seznamka a povídání"                  Nevhodná slova  -  už delší dobu si všímám,  jak v obrovském množství se toto děje. Sami sebe programujeme...

Nápady

10.07.2016 23:50
Červenec - První měsíc prázdnin, který navíc tak skvěle začíná několika volnými dny, nám poskytuje radost a relax na zahradě, která se navíc mění v zaslíbenou rajskou oázu. Oblíbené a známé pranostiky:  Slunce peče - déšť poteče.  Když červenec pěkně hřeje, o vánocích se zima skvěje....

Kontakt

Poezie - šálek kávy " U Divíška" patriciahlavsova@centrum.cz